Blije këtë produkt
500 Lekë

Meri Popins kthehet ( Botuar nga: OMSCA-1 në 2007 )

Përkthyesi:  Margalina Sina

Vazhdon historia e mrekullueshme dhe aventurat e bukura, në librin e dytë të shkrimtares P. L. Trevërs, të fëmijëve dhe dados magjike Meri Popins.

Çmimi: 500 Lekë
Blije këtë produkt
500 Lekë

Detajet e Librit

  • Shtëpia Botuese: OMSCA-1 (2007)
  • Botuar në: 2007
  • ISBN-13: 978-99943-41-10-8
  • Nr. faqe: 216
  • Përmasat e librit: 135 x 200 x 15 mm

Njihu me Autorin

Pamela Lyndon Travers -

 
Të gjitha të drejtat e rezervuara. © 2015 Librari Albania