Blije këtë produkt
1000 Lekë

Mendo dhe pasurohu ( Botuar nga: Botime Pema në 2018 )

Autori:  Napoleon Hill
Përkthyesi:  Ridvan Bunjaku

Botimi që keni në duar dallon nga botimet e mëparshme për faktin se është i plotësuar me shembujt e disa prej njerëzve më të sukseshëm të epokës sonë, të cilët e njohin dhe e përdorin sekretin që Napoleon Hill e kishte gjetur te emra si Thomas Edison, Henry Ford, Theodore Roosevelt, John D. Rockefeller, Mahathma Gandhi etj. Në këtë botim ndërkaq janë dhënë edhe shembujt e Bill Gates, Steven Spielberg, Arnold Schwarzenegger, Martin Luter King, Michael Jordan, Howard Schultz, Ray Kroc, Mary Kay Ash, Sir John Templeton, Herb Kelleher, Fred Smith, Bruce Lee e shumë emra të tjerë...

Çmimi: 1000 Lekë
Blije këtë produkt
1000 Lekë

Detajet e Librit

  • Shtëpia Botuese: Botime Pema (2018)
  • Botuar në: 2018
  • Gjuha e publikimit: Shqip
  • ISBN-13: 978-9951-721-54-7
  • Formati: me kapak të hollë
  • Nr. faqe: 286
  • Përmasat e librit: 125 x 175 x 25 mm

Njihu me Autorin

Napoleon Hill -

 
Të gjitha të drejtat e rezervuara. © 2015 Librari Albania