Blije këtë produkt
1300 Lekë

Medical Medium Zbulo çfarë fshihet pas çdo sëmundjeje dhe shëro mendjen dhe trupin ( Botuar nga: Botimet Living në 2019 )

Autori:  Anthony William
Përkthyesi:  Blerta Toçilla

METODA AVANGARDE E SHERIMIT Nëse jeni sëmurë dhe mjekët nuk e gjejnë dot shkakun e sëmundjes suaj, a do të prisni edhe 20 vite të tjera, përpara se shkenca të zbulojë shkakun e vërtetë të vuajtjes suaj dhe mënyrën për ta kuruar atë? A nuk është më me vlerë nëse dikush ju ndihmon që të shëroheni - tani? Anthony William ndan njohuritë e tij revolucionare lidhur me arsyet e vuajtjeve tona dhe mënyrën se si të shërohemi nga më shumë se 20 sëmundjet më të përhapura: ADHD (mungesa e vëmendjes dhe hiperaktiviteti) Lodhja e gjëndrave mbiveshkore Autizmi Sëmundjet autoimune Sindroma e lodhjes kronike Depresioni dhe ankthi Diabeti Çrregullimet e tretjes Virusi epstein-barr Fibromialgia Sindroma e zorrës poroze Lupusi Sëmundja "Lyme" Simptomat e menopauzës Migrena Skleroza multiple Çrregullimi i stresit posttraumatik Artriti reumatoid Marramendja dhe tinitusi

Çmimi: 1300 Lekë
Blije këtë produkt
1300 Lekë

Detajet e Librit

  • Shtëpia Botuese: Botimet Living (2019)
  • Botuar në: 2019
  • Gjuha e publikimit: Shqip
  • ISBN-13: ISBN:978-9928-216-58
  • Formati: me kapak të hollë
  • Nr. faqe: 338
  • Përmasat e librit: 150 x 230 x 21 mm

Njihu me Autorin

Anthony William -

Anthony William ka lindur me aftësinë unike që të bisedojë me një Shpirt Suprem, i cili e furnizon me informacione shumë të sakta dhe të jashtëzakonshme për shëndetin, që shpesh janë avangardë për kohën. Që nga mosha katërvjeçare, kur tronditi familjen me lajmin se gjyshja e tij vuante nga ...

Më shumë rreth autorit
 
Të gjitha të drejtat e rezervuara. © 2015 Librari Albania