Blije këtë produkt
1200 Lekë

Me ty do të prek qiellin ( Botuar nga: Bota shqiptare në 2020 )

Autori:  Kristy Moseley
Përkthyesi:  Irena Dono

PËR VETËM NJË NATË DHE PËR NJË FESTE TË MARRË, E ARDHMJA IME NDRYSHOI PËRGJITHMONË... Deri në vitin e fundit të shkollës, githçka e kisha për bukuri: Nota të shkëlqyera, një familje të dashur që më mbështeste, pa përmendur të dashurin më të pashëm të shkollës. Gjithçka ishte e përkryer, deri kur ia behu Zak Andersoni, një parkour i përsosur, një delinkuent i vockël që nuk e donte aspak shkollën. Nuk mund të ishte rastësi që, ardhja e tij shënoi një ndryshim aq të madh në jetën time, apo jo? Tani, gjithçka ka ndryshuar . Nuk e di më kujt mund t'i zë besë. Dhe shënimet kërcënuese që marr, duket sikur janë vetëm fillimi i problemeve...

Çmimi: 1200 Lekë
Blije këtë produkt
1200 Lekë

Detajet e Librit

  • Shtëpia Botuese: Bota shqiptare (2020)
  • Botuar në: 2020
  • Gjuha e publikimit: Shqip
  • ISBN-13: 978 9928 00 418 5
  • Formati: me kapak të hollë
  • Nr. faqe: 494
  • Përmasat e librit: 139 x 206 x 37 mm

Njihu me Autorin

Kristy Moseley -

 
Të gjitha të drejtat e rezervuara. © 2015 Librari Albania