Blije këtë produkt
550 Lekë

Më quajnë... Nikola Tesla ( Botuar nga: Albas në 2019 )

Autori:  Latif Ajrullai

"Tani mund të vdes i lumtur, por nuk mund ta humbas kënaqësinë. Duhet të jetoj patjetër! Duhet t'i kthehem punës patjetër - punës sime! Duhet të konstruktoj patjetër motorin me rrymë alternative, që të mund t'ia ofroj botës. Kjo do ta çlirojë botën! Njerëzit nuk duhet të stërlodhen, as të shtyjnë dhe as të tërheqin, as të djersiten si robër në punët e rënda, të cilat janë të detyruar t'i bëjnë. Do t'i bëjë motori im në vend të tyre. Motori im do t'i çlirojë."

Çmimi: 550 Lekë
Blije këtë produkt
550 Lekë

Detajet e Librit

  • Shtëpia Botuese: Albas (2019)
  • Botuar në: 2019
  • Gjuha e publikimit: Shqip
  • ISBN-13: 978 608 237 063 7
  • Formati: me kapak të hollë
  • Nr. faqe: 64
  • Përmasat e librit: 145 x 210 x 5 mm

Njihu me Autorin

Latif Ajrullai -

 
Të gjitha të drejtat e rezervuara. © 2015 Librari Albania