Blije këtë produkt
850 Lekë

Më në fund një shi diamantësh ( Botuar nga: Dudaj në 2006 )

Përkthyesi:  Aida Baro

Pronari i një shtëpie botuese vdes, duke iu lënë të bijve dhe nipërve një pasuri të pafund dhe një mister të madh: mijëra miliarda, që përbënin një pjesë domethënëse të trashëgimisë, janë zhdukur si kripa në ujë. Leximi i testamentit i hap rrugën kështu, një gjuetie në kërkim të thesarit.

Çmimi: 850 Lekë
Blije këtë produkt
850 Lekë

Detajet e Librit

  • Shtëpia Botuese: Dudaj (2006)
  • Botuar në: 2006
  • ISBN-10: 99943-33-66-6
  • Nr. faqe: 384
  • Përmasat e librit: 135 x 200 x 20 mm

Njihu me Autorin

Sveva Casati Modignani -

 
Të gjitha të drejtat e rezervuara. © 2015 Librari Albania