Blije këtë produkt
1400 Lekë

Më mençur. Më shpejt. Më mirë ( Botuar nga: Botime Pema në 2016 )

Autori:  Charles Duhigg
Përkthyesi:  Elvi Sidheri

Sekretet për të qenë të frytshëm në jetë dhe në biznes.Nga autori i bestselleri- it te New York Times "Fuqia e shprehisë".

Çmimi: 1400 Lekë
Blije këtë produkt
1400 Lekë

Detajet e Librit

  • Shtëpia Botuese: Botime Pema (2016)
  • Botuar në: 2016
  • Gjuha e publikimit: Shqip
  • ISBN-13: 9789951721233-
  • Formati: me kapak të hollë
  • Nr. faqe: 468
  • Përmasat e librit: 133 x 202 x 23 mm

Njihu me Autorin

Charles Duhigg -

 
Të gjitha të drejtat e rezervuara. © 2015 Librari Albania