Blije këtë produkt
1300 Lekë

Më kujto! ( Botuar nga: Mediaprint në 2022 )

Autori:  Kerry Lonsdale
Përkthyesi:  Elona Qose

Shefja e kuzhinës, Emi Tirni, ka recetën perfekte për jetën perfekte: të martohet me të dashurin e fëmijërisë, të krijojë një familje dhe të blejë restorantin e prindërve të saj. Por kur i fejuari i saj, Xhejms Donato, zhduket gjatë një udhëtimi me varkë, e ardhmja e saj shembet. Dy muaj më vonë, në vend që të ecë drejt altarit për t'u martuar me burrin e ëndrrave, Emi është në funeralin e Xhejmsit: në të njëjtën kishë, zbukuruar me të njëtat lule të porositura për martesën, me të afërmit e tij të ngurtë në rresht të parë.

Çmimi: 1300 Lekë
Blije këtë produkt
1300 Lekë

Detajet e Librit

  • Shtëpia Botuese: Mediaprint (2022)
  • Botuar në: 2022
  • Gjuha e publikimit: Shqip
  • ISBN-13: 9789928085825
  • Formati: me kapak të hollë
  • Nr. faqe: 356
  • Përmasat e librit: 140 x 210 x 30 mm

Njihu me Autorin

Kerry Lonsdale -

 
Të gjitha të drejtat e rezervuara. © 2015 Librari Albania