Blije këtë produkt
1500 Lekë

Më i errët ( Botuar nga: Dritan në 2018 )

Autori:  E. L. James
Përkthyesi:  Manushaqe Bako

Marrëdhënia e tyre përvëluese sensuale përfundoi me zemërthyerje dhe padi reciproke, po Kristian Grei nuk mund ta heqë Anastasia Stillin nga mendja, apo nga zemra. I vendosur për ta rifituar, ai orvatet të shtypë dëshirat e tij më të errëta e nevojën për kontroll të plotë dhe ta dashurojë Anën sipas kushteve të saj. Po tmerret e fëmijërisë vazhdojnë ta përndjekin, ndërsa shefi djallëzor i Anës Xhek Hajdi duket qartë që e dëshiron atë për vete. A do të mundet terapisti dhe miku i besuar i Kristianit ta ndihmojë atë të mposhtë demonët? Apo prirja zotëruese e Elenës, gruas që e joshi në adoleshence dhe përkushtimi i marrë i Leilës, ish- të nënshtruarës së tij do ta tërheqin pas në të shkuarën? Dhe në qoftë se Kristiani i e rifiton Anën, a mundet të shpresojë një njeri kaq i errët dhe i shkatërruar për ta mbajtur?

Çmimi: 1500 Lekë
Blije këtë produkt
1500 Lekë

Detajet e Librit

  • Shtëpia Botuese: Dritan (2018)
  • Botuar në: 2018
  • Gjuha e publikimit: Shqip
  • ISBN-13: 978-9928-184-51-1
  • Formati: me kapak të hollë
  • Nr. faqe: 536
  • Përmasat e librit: 140 x 200 x 38 mm

Njihu me Autorin

 
Të gjitha të drejtat e rezervuara. © 2015 Librari Albania