Blije këtë produkt
500 Lekë

Me hënën të puthem ( Botuar nga: Botimet Ada në 2021 )

Autori:  Agron Dragoti

Çmimi: 500 Lekë
Blije këtë produkt
500 Lekë

Detajet e Librit

  • Shtëpia Botuese: Botimet Ada (2021)
  • Botuar në: 2021
  • Gjuha e publikimit: Shqip
  • ISBN-13: 978 9928 326 326 74
  • Formati: me kapak të hollë
  • Nr. faqe: 90
  • Përmasat e librit: 142 x 200 x 12 mm

Njihu me Autorin

Agron Dragoti -

Agron Dragoti është lindur në Belsh, më 05.07.1958. Ka mbaruar shkoilën e mesme industriale "Kozma Naska" Elbasan. Gjithmonë i apasionuar mbas letërsisë, në veçanti poezia është pasioni më i madh. Ka marrë pjesë në disa konkurse letrare dhe antologji. Ky është botimi i parë në shqip. Ka publikuar ...

Më shumë rreth autorit
 
Të gjitha të drejtat e rezervuara. © 2015 Librari Albania