Blije këtë produkt
1250 Lekë

Më fal se të dua ( Botuar nga: Dituria në 2009 )

Autori:  Federico Moccia
Përkthyesi:  Lura Baçi

Aleksi, 37-vjeçar para pak është ndarë nga e dashura pa ndonjë arsye të vërtetë. Rreth tij rrotullohet një botë e ndërlikuar dhe zbavitëse: prindërit, motrat e martuara dhe me fëmijë e pastaj tre shokët. Niki është një vajzë e bukur, e këndshme dhe inteligjente. Por ka një detaj:është 17 vjeç, njëzet vjet më e vogël se Aleksi. Pas takimit të atij mëngjesi asgjë nuk është më si më parë....

Çmimi: 1250 Lekë
Blije këtë produkt
1250 Lekë

Detajet e Librit

  • Shtëpia Botuese: Dituria (2009)
  • Botuar në: 2009
  • ISBN-13: 978-99943-46-73-8
  • Formati: me kapak të hollë
  • Nr. faqe: 616
  • Përmasat e librit: 140 x 208 x 35 mm

Njihu me Autorin

Federico Moccia -

 
Të gjitha të drejtat e rezervuara. © 2015 Librari Albania