Blije këtë produkt
1200 Lekë

Mbaron me ne ( Botuar nga: Botimet Living në 2021 )

Autori:  Collen Hoover
Përkthyesi:  Mesila Kërkeshi

Jeta e Lili Blumit nuk ka qenë asnjëherë e lehtë, por kjo nuk e ka ndaluar atë që të ndërtojë jetën që donte. Takimi me një neurokirurg të ri duket se do të jetë qershia mbi tortë. Rajl Kinkaidi është një djalë i vendosur, kokëfortë dhe... ndoshta pak arrogant, por njëherazi i ndjeshëm, mendjendritur dhe ndonëse ka vendosur të mos martohet asnjëherë, i ka rënë në kokë për Lilin. Bashkë me pikëpyetjet për lidhjen e saj të re, në mendjen e Lilit rikthehen kujtimet për dashurinë e parë; një lidhje me të shkuarën e lënë pas. Ai ishte shpirti i saj binjak, engjëlli mbrojtës, çdo rrahje zemre dhe kur një ditë rishfaqet papritur në jetën e saj, gjithçka që ka ndërtuar me Rajlin tronditet. Një roman i guximshëm dhe realist, paharrueshme dashurie."Mbaron me ne" është një histori e

Çmimi: 1200 Lekë
Blije këtë produkt
1200 Lekë

Detajet e Librit

  • Shtëpia Botuese: Botimet Living (2021)
  • Botuar në: 2021
  • Gjuha e publikimit: Shqip
  • ISBN-13: 9789928338143
  • Formati: me kapak të hollë
  • Nr. faqe: 317
  • Përmasat e librit: 150 x 225 x 25 mm

Njihu me Autorin

Collen Hoover -

 
Të gjitha të drejtat e rezervuara. © 2015 Librari Albania