Blije këtë produkt
500 Lekë

Matematika për maturën shtetërore ( Botuar nga: Almera në )

Autori:  Nikolla Perdhiku

Në këtë libër do të gjeni ushtrime, problema, dhe teste. Libër në ndihmë të mësuesve dhe nxënësve.

Çmimi: 500 Lekë
Blije këtë produkt
500 Lekë

Detajet e Librit

  • Shtëpia Botuese: Almera ()
  • Gjuha e publikimit: Shqip
  • Formati: me kapak të hollë
  • Nr. faqe: 130
  • Përmasat e librit: 205 x 284 x 7 mm

Njihu me Autorin

Nikolla Perdhiku -

 
Të gjitha të drejtat e rezervuara. © 2015 Librari Albania