Blije këtë produkt
300 Lekë

Masha dhe Ariu, Takimi i parë ( Botuar nga: Botimet Living në 2020 )

Autori:  Grup autoresh
Përkthyesi:  Kselpi Ndini

Takimi i pare Masha është një mistrece e vërtetë! Një ditë të bukur, ajo shkon te shtëpia e këndshme e ariut dhe kthen përmbys gjithçka. A mund të jetë ky fillimi i një miqësie të jashtëzakonshme? Zbulojeni duke lexuar këtë tregim magjepsës. Aventurat e çmendura të Mashës dhe ariut të duruar do t'ju bëjnë të qeshni me lot!

Çmimi: 300 Lekë
Blije këtë produkt
300 Lekë

Detajet e Librit

  • Shtëpia Botuese: Botimet Living (2020)
  • Botuar në: 2020
  • Gjuha e publikimit: Shqip
  • ISBN-13: 978 9928 216 81 6
  • Formati: me kapak të hollë
  • Nr. faqe: 24
  • Përmasat e librit: 201 x 204 x 3 mm

Njihu me Autorin

Grup autoresh -

 
Të gjitha të drejtat e rezervuara. © 2015 Librari Albania