Blije këtë produkt
900 Lekë

Marksizmi dhe krishtërimi ( Botuar nga: Pika pa sipërfaqe në 2021 )

Autori:  Alasdair Macintyre
Përkthyesi:  Genc Shehu

Çmimi: 900 Lekë
Blije këtë produkt
900 Lekë

Detajet e Librit

  • Shtëpia Botuese: Pika pa sipërfaqe (2021)
  • Botuar në: 2021
  • Gjuha e publikimit: Shqip
  • ISBN-13: 9789928185884
  • Formati: me kapak të hollë
  • Nr. faqe: 155
  • Përmasat e librit: 132 x 204 x 12 mm

Njihu me Autorin

Alasdair Macintyre -

 
Të gjitha të drejtat e rezervuara. © 2015 Librari Albania