Blije këtë produkt
4000 Lekë

Malli për mëmëdhenë ( Botuar nga: Mediaprint në 2009 )

Autori:  Batjar Bega

Vargje te vjershetoreve tane kushtuar flamurit kombetar, gjuhes shqipe, dashurise per Memedhene, bukurive te Shqiperise e mergimit. Me fotografi nga krahina te ndryshme te Shqiperise dhe me doreshkrime te vjershetoreve.

Çmimi: 4000 Lekë
Blije këtë produkt
4000 Lekë

Detajet e Librit

  • Shtëpia Botuese: Mediaprint (2009)
  • Botuar në: 2009
  • Gjuha e publikimit: Shqip
  • ISBN-13: 978-99956-18-85-8
  • Formati: me kapak të hollë
  • Nr. faqe: 274
  • Përmasat e librit: 275 x 227 x 20 mm

Njihu me Autorin

 
Të gjitha të drejtat e rezervuara. © 2015 Librari Albania