Blije këtë produkt
2600 Lekë

Mali magjik 2 ( Botuar nga: Botimet 55 në 2009 )

Autori:  Thomas Mann
Përkthyesi:  Afrim Koçi

Ky roman është historia e Hans Kastorpit. Veprimtaria e personazheve të tij pasqyron konfliktet shoqërore, politike dhe shpirtërore të Europës përpara Luftës së Parë Botërore.

Çmimi: 2600 Lekë
Blije këtë produkt
2600 Lekë

Detajet e Librit

  • Shtëpia Botuese: Botimet 55 (2009)
  • Botuar në: 2009
  • Gjuha e publikimit: Shqip
  • ISBN-13: 978-99943-56-61-4
  • Formati: me kapak të hollë
  • Nr. faqe: 666
  • Përmasat e librit: 130 x 205 x 50 mm

Njihu me Autorin

 
Të gjitha të drejtat e rezervuara. © 2015 Librari Albania