Blije këtë produkt
470 Lekë

Maksi në një udhëtim të hatashëm me klasën ( Botuar nga: Albas në 2014 )

Autori:  Christian Tielmann
Përkthyesi:  Ina Metani

Maksi dhe shokët e tij ndihen të gëzuar. Shumë shpejt ata do të bëjnë një udhëtim me klasën. Në bujtinën “Finkenshtajn” i pret një ndeshje emocionuese futbolli, një garë dhe loja me fantazmën. Por aventura më e madhe e tyre është humbja dhe kërkimi i qenit të bujtinës, Bobit, i cili u zhduk pa lënë gjurmë. Këto aventura janë tipike të Maksit. Ai, Paulina dhe Niki e dinë se ç’duhet bërë në këto raste.

Çmimi: 470 Lekë
Blije këtë produkt
470 Lekë

Detajet e Librit

  • Shtëpia Botuese: Albas (2014)
  • Botuar në: 2014
  • Gjuha e publikimit: Shqip
  • ISBN-13: 978 9928 02 468 8
  • Formati: me kapak të hollë
  • Nr. faqe: 84
  • Përmasat e librit: 142 x 208 x 8 mm

Njihu me Autorin

Christian Tielmann -

 
Të gjitha të drejtat e rezervuara. © 2015 Librari Albania