Blije këtë produkt
470 Lekë

Maksi dhe futbollistët fitimtarë ( Botuar nga: Albas në 2014 )

Autori:  Christian Tielmann
Përkthyesi:  Ina Metani

Maksit i ka ardhur në majë të hundës që klasa e tretë A gjithmonë rrihet në futboll nga klasa e katërt B. Por në festën sportive nuk duhet të ndodhë kjo. Në skuadrën e tyre as trajneri më i mirë nuk bën punë, pasi të gjithë grinden me njëri-tjetrin. Por Maksi që është tip, e gjen zgjidhjen: ai merr maskotën e duhur, me ndihmën e së cilës e treta A bashkohet dhe, ndoshta, mund edhe të fitojë lojën.

Çmimi: 470 Lekë
Blije këtë produkt
470 Lekë

Detajet e Librit

  • Shtëpia Botuese: Albas (2014)
  • Botuar në: 2014
  • Gjuha e publikimit: Shqip
  • ISBN-13: 978 9928 02 470 1
  • Formati: me kapak të hollë
  • Nr. faqe: 92
  • Përmasat e librit: 145 x 208 x 10 mm

Njihu me Autorin

Christian Tielmann -

 
Të gjitha të drejtat e rezervuara. © 2015 Librari Albania