Blije këtë produkt
1200 Lekë

Magjistarët e dikurshëm 3: Trokit tri herë ( Botuar nga: Botart në 2020 )

Autori:  Cressida Cowell
Përkthyesi:  Rudina Çupi

Dëshira dhe Ksari tani ishin dëbuar, në arrati, dhe atyre u qenë vënë pas luftëtarë, magjistarë, dhe ç’është më e keqja, SHTRIGAT... A mund t’i gjejnë ata përbërësit e një magjie që heq qafe shtrigat, para se Mbreti i shtrigave të fusë në kthetrat magjinë-që-funksionon-edhe-në-hekur? Kjo avenuturë kërkimi është më e frikshmja dhe më e pabesa nga të gjitha. Për më tepër... DIKUSH do t’i tradhëtojë ata...

Çmimi: 1200 Lekë
Blije këtë produkt
1200 Lekë

Detajet e Librit

  • Shtëpia Botuese: Botart (2020)
  • Botuar në: 2020
  • Gjuha e publikimit: Shqip
  • ISBN-13: 978 9928 286 76 5
  • Formati: me kapak të hollë
  • Nr. faqe: 382
  • Përmasat e librit: 160 x 235 x 33 mm

Njihu me Autorin

Cressida Cowell -

 
Të gjitha të drejtat e rezervuara. © 2015 Librari Albania