Blije këtë produkt
1200 Lekë

Magjistarët e dikurshëm 2: Dy herë magji ( Botuar nga: Botart në 2019 )

Autori:  Cressida Cowell
Përkthyesi:  Elfrida Panoti

Shtrigat po bënin kërdinë anembanë pyllit të egër dhe zinin prita pas çdo trungu peme. Dëshira është një vajzë nga fisi i Luftëtarëve, e cila zotëron një libër të fuqishëm: "Librin e Magjive". Ksari është një djalosh nga fisi i Magjistarëve, i cili ka një vragë prej gjaku shtrige në dorë. Ksarin dhe Dëshirën i ndan një mur, më i larti që mund të imagjinohet. Por koha nuk pret... Pak gjasa ka që këta dy heronj të takohen ndonjëherë. Le pastaj të takohen për herë të DYTE.

Çmimi: 1200 Lekë
Blije këtë produkt
1200 Lekë

Detajet e Librit

  • Shtëpia Botuese: Botart (2019)
  • Botuar në: 2019
  • Gjuha e publikimit: Shqip
  • ISBN-13: 978 9928 286 58 1
  • Formati: me kapak të hollë
  • Nr. faqe: 386
  • Përmasat e librit: 155 x 235 x 34 mm

Njihu me Autorin

Cressida Cowell -

 
Të gjitha të drejtat e rezervuara. © 2015 Librari Albania