Blije këtë produkt
700 Lekë

Mafia në familjen time ( Botuar nga: Dituria në 2020 )

Autori:  Ervina Toptani

Autorja e këtij libri, nëpërmjet gërshetimit tërheqës dhe shumë dinamik, arrin t'i përcjellë lexuesit ngjarje mjaft origjinale, ku janë pranë njëra-tjetrës trillimi artistik dhe të vërtetat jetësore. Libri është një vepër letrare, e shoqëruar me përjetime psikologjike e arsyetime sociologjike, që e bëjnë veprën shumë interesante dhe të afërt për lexuesin, shumë prej të cilëve i kanë të njohura ngjarje apo personazhe si të këtij libri.

Çmimi: 700 Lekë
Blije këtë produkt
700 Lekë

Detajet e Librit

  • Shtëpia Botuese: Dituria (2020)
  • Botuar në: 2020
  • Gjuha e publikimit: Shqip
  • ISBN-13: 978 9928 292 53 7
  • Formati: me kapak të hollë
  • Nr. faqe: 158
  • Përmasat e librit: 140 x 208 x 15 mm

Njihu me Autorin

Ervina Toptani -

 
Të gjitha të drejtat e rezervuara. © 2015 Librari Albania