Blije këtë produkt
300 Lekë

Macja dhe pasqyra ( Botuar nga: Emal në 2018 )

Autori:  Asllan Kasa

Fabula në vargje me mesazhe lehtë të kuptueshme për fëmijë të çdo moshe.

Çmimi: 300 Lekë
Blije këtë produkt
300 Lekë

Detajet e Librit

  • Shtëpia Botuese: Emal (2018)
  • Botuar në: 2018
  • Gjuha e publikimit: Shqip
  • ISBN-13: 978 9928 04 428 0
  • Formati: me kapak të hollë
  • Nr. faqe: 50
  • Përmasat e librit: 142 x 202 x 5 mm

Njihu me Autorin

 
Të gjitha të drejtat e rezervuara. © 2015 Librari Albania