Blije këtë produkt
700 Lekë

MJAFT MENDUAT, FILLONI TË JETONI ( Botuar nga: Ombra GVG në 2016 )

Autori:  Richard Carlson
Përkthyesi:  ORJOLA PAMPURI

Si mund të largoni mendimet negative dhe si mund ta bëni lumturinë një zakon .Richard Carlson, autori i librit të famshëm "Mos e vrisni mendjen për gjërat e vogla"... ju tregon çelësin si mund ta arrini këtë. Çlironi fuqinë e pozitivitetit dhe hapni dyert që të shijoni gëzimin çdo ditë të jetës suaj.Duke përdorur mençuri praktike dhe strategji të thjeshta, me qëllimin për të ndryshuar perspektivën tuaj njëherë e mirë, ju nuk do të luftoni më me ndjenjat tuaja dhe do vazhdonintë ecni përpara me jetën tuaj. Pra: Jepini lamtumirën gjendjes së dëshpëruar, jetoni momentin dhe jepini hov lumturisë suaj..

Çmimi: 700 Lekë
Blije këtë produkt
700 Lekë

Detajet e Librit

  • Shtëpia Botuese: Ombra GVG (2016)
  • Botuar në: 2016
  • Gjuha e publikimit: Shqip
  • ISBN-13: 978-9928-06-140-9
  • Formati: me kapak të hollë
  • Nr. faqe: 222
  • Përmasat e librit: 139 x 205 x 20 mm

Njihu me Autorin

Richard Carlson -

 
Të gjitha të drejtat e rezervuara. © 2015 Librari Albania