Blije këtë produkt
700 Lekë

Lumturohuni ( Botuar nga: Minerva në 2016 )

Autori:  Anthony Gunn
Përkthyesi:  David Hudhri

Këshillat e thjeshta dhe të drejtpërdrejta të Dr.Anthony Gunn,do t'ju ndihmojë të gjeni rrugën drejt lumtuisë që zgjat.Duke ju treguar se si të reflektoni në mënyra të reja mbi përvojat tuaja personale dhe mjedisin që ju rrethon,këshillat praktike në librin Lumturohuni,do t'ju ndriçojnë rrugën drejt lumturisë jetëgjatë. Lexoni pë të zbuluar 120 këshillat motivuese se si të lumturoheni!

Çmimi: 700 Lekë
Blije këtë produkt
700 Lekë

Detajet e Librit

  • Shtëpia Botuese: Minerva (2016)
  • Botuar në: 2016
  • Gjuha e publikimit: Shqip
  • ISBN-13: 978-9928-4227-6-7
  • Formati: me kapak të hollë
  • Nr. faqe: 160
  • Përmasat e librit: 141 x 207 x 14 mm

Njihu me Autorin

 
Të gjitha të drejtat e rezervuara. © 2015 Librari Albania