Blije këtë produkt
1500 Lekë

Lumturia ( Botuar nga: Botart në 2018 )

Autori:  Fearne Cotton
Përkthyesi:  Ino Gramozi

Ferni Koten e ka kuptuar se sa e rëndësishme ështe lumturia dhe përse duhet ta kërkojmë atë në çdo ditë. E vendosur për të thyer tabutë mbi shëndetin mendor, këtu për kerë të parë ajo hapet dhe tregon me sinqeritet të plotë betejën e saj kundër depresionit dhe gjërat e vogla në jetë që kanë aftësinë për ta mbajtur atë brenda kufijve, në mënyrë që të kemi lirinë për tu oriontuar drejt lumturisë. Në këtë libër Ferni përfshin këshilla ekspertësh nga Mind, si dhe jep ide dhe ushtrime praktike, në mënyrë që edhe ju të beheni pjesmarrës. Ajo ju fton të merrni lapsin në dorë dhe të udhëtoni bashkë me të

Çmimi: 1500 Lekë
Blije këtë produkt
1500 Lekë

Detajet e Librit

  • Shtëpia Botuese: Botart (2018)
  • Botuar në: 2018
  • Gjuha e publikimit: Shqip
  • ISBN-13: 978-9928-219-78-7
  • Formati: me kapak të trashë
  • Nr. faqe: 272
  • Përmasat e librit: 175 x 235 x 25 mm

Njihu me Autorin

Fearne Cotton -

 
Të gjitha të drejtat e rezervuara. © 2015 Librari Albania