Blije këtë produkt
1100 Lekë

Lugina e kukullave ( Botuar nga: OMSCA-1 në 2009 )

Autori:  Jacqueline Susann
Përkthyesi:  Aiola Zajmi

"Lugina e kukullave", është klasifikuar një ndër dhjetë librat më të shitur të të gjitha kohërave dhe është një kujtesë se historitë e bukura, janë gjithmonë të bukura. "Lugina e kukullave", u bë një fenomen në botimet letrare dhe suksesi i jashtëzakonshëm i romanit bazohet te njohja e femrave dhe e ëndrrave të tyre nga ana e Jacqueline Susann-it, si dhe në përvojën e saj si aktore.

Çmimi: 1100 Lekë
Blije këtë produkt
1100 Lekë

Detajet e Librit

  • Shtëpia Botuese: OMSCA-1 (2009)
  • Botuar në: 2009
  • Gjuha e publikimit: Shqip
  • ISBN-13: 978-99943-41-53-5
  • Formati: me kapak të hollë
  • Nr. faqe: 488
  • Përmasat e librit: 140 x 205 x 35 mm

Njihu me Autorin

Jacqueline Susann -

 
Të gjitha të drejtat e rezervuara. © 2015 Librari Albania