Blije këtë produkt
1000 Lekë

Lufta ime më e gjatë ( Botuar nga: Naimi në 2012 )

Autori:  Franco Benanti
Përkthyesi:  Luan Malaj

Ky libër është i dobishëm, ku qindra lexues do të gjejnë të dhëna për jetëshkrimet e prindërve apo gjyshërve të tyre, ku studiuesit e historisë së luftës antifashiste do të gjejnë burime parësore për verifikimin e pikëpamjeve dhe të tezave të parashtruara deri më tani; ku mund të vërejnë edhe pamjen e vërtetë të fashizmit në periudhën e rënies.

Çmimi: 1000 Lekë
Blije këtë produkt
1000 Lekë

Detajet e Librit

  • Shtëpia Botuese: Naimi (2012)
  • Botuar në: 2012
  • ISBN-13: 978-9928-109-29-3
  • Formati: me kapak të hollë
  • Nr. faqe: 344
  • Përmasat e librit: 140 x 205 x 27 mm

Njihu me Autorin

Franco Benanti -

 
Të gjitha të drejtat e rezervuara. © 2015 Librari Albania