Blije këtë produkt
500 Lekë

Lufta e Vlorës dhe Kuçi i Labërisë ( Botuar nga: Pelioni në 2018 )

Autori:  Hasan B. Luçi

Çmimi: 500 Lekë
Blije këtë produkt
500 Lekë

Detajet e Librit

  • Shtëpia Botuese: Pelioni (2018)
  • Botuar në: 2018
  • Gjuha e publikimit: Shqip
  • ISBN-13: 000 0000 00 0 0
  • Formati: me kapak të hollë
  • Nr. faqe: 80
  • Përmasat e librit: 140 x 210 x 5 mm

Njihu me Autorin

Hasan B. Luçi -

 
Të gjitha të drejtat e rezervuara. © 2015 Librari Albania