Blije këtë produkt
500 Lekë

Luajmë fuboll ( Botuar nga: Arka e Noes në 2019 )


"Këtë libër ua kushtoj fëmijëve të mi dhe moshatarëve të tyre, të cilët e përjetuan suksesin e Shqipërisë në Kampionatin Europian, si dhe të gjithë fëmijëve të mrekullueshëm në diasporë që duan të mbajnë gjallë gjuhën e të parëve të tyre, duke e mësuar shqipen me dashuri dhe përkujdesje" - Autorja. "Luajmë futboll" nuk është një libër vetëm për familjen dhe miqësinë, por gjithashtu një libër mbi kulturat e ndryshme që hasim që të vegjël e ndërsa rritemi në vende të huaja, dhe se si duhet t'i pranojmë ato

Çmimi: 500 Lekë
Blije këtë produkt
500 Lekë

Detajet e Librit

  • Shtëpia Botuese: Arka e Noes (2019)
  • Botuar në: 2019
  • Gjuha e publikimit: Shpip Anglisht
  • ISBN-13: 978 9928 4555 1 2
  • Formati: me kapak të hollë
  • Nr. faqe: 46
  • Përmasat e librit: 150 x 205 x 5 mm

Njihu me Autorin

Teuta Kristo (Telo) -

 
Të gjitha të drejtat e rezervuara. © 2015 Librari Albania