Blije këtë produkt
1200 Lekë

Lojëra për të gjithë ( Botuar nga: Aeditions në 2020 )

Autori:  Grup autorësh
Përkthyesi:  Maklena Çabej

Logjikë, shpejtësi në përllogaritje, strategji dhe durim. Ju mund t’i zhvilloni këto aftësi duke u argëtuar me lojërat që kemi krijuar në këtë libër. Pasi të përgatisni figurëzat dhe gurët që do t’ju duhen për të luajtur, mund të filloni menjëherë që ta vini veten në provë, duke i sfiduar shokët në një garë në hapësirë ose në laborator. Shkenca nuk ka qenë ndonjëherë kaq argëtuese sa ç’është në këtë libër.

Çmimi: 1200 Lekë
Blije këtë produkt
1200 Lekë

Detajet e Librit

  • Shtëpia Botuese: Aeditions (2020)
  • Botuar në: 2020
  • Gjuha e publikimit: Shqip
  • ISBN-13: 978 9928 287 71 7
  • Formati: me kapak të trashë
  • Nr. faqe: 20
  • Përmasat e librit: 270 x 360 x 14 mm

Njihu me Autorin

Grup autorësh -

 
Të gjitha të drejtat e rezervuara. © 2015 Librari Albania