Blije këtë produkt
300 Lekë

Lodërzat e alfabetit ( Botuar nga: Extra në 2007 )

Autori:  Adelina R. Mamaqi

Libri, “Lodërzat e alfabetit”, ju mëson fëmijëve, 36 germat e alfabetit, nëpërmjet vjershëzave dhe ilustrimeve me ngjyra. Vjershëzat, mund të përdoren, sipas alfabetit, për t’u recituar në festën e abetares.

Çmimi: 300 Lekë
Blije këtë produkt
300 Lekë

Detajet e Librit

  • Shtëpia Botuese: Extra (2007)
  • Botuar në: 2007
  • Gjuha e publikimit: Shqip
  • ISBN-13: 978-99956-16-70-0
  • Formati: me kapak të hollë
  • Nr. faqe: 40
  • Përmasat e librit: 203 x 286 x 3 mm

Njihu me Autorin

Adelina R. Mamaqi -

 
Të gjitha të drejtat e rezervuara. © 2015 Librari Albania