Blije këtë produkt
700 Lekë

Liri ( Botuar nga: Onufri në 2021 )

Autori:  Shqiptar Oseku

Përmbledhja e poezive "#LiJria~a(f.),, është një eksplorim poetik i konceptit të lirisë në botën postfaktuale. Me pikënisje nga thurrje digjitale të kohës, ku liria është zgjedhje, Shqiptar Oseku i ndjek lakimet e kësaj fjale nëper trajta dhe gjini të gjuhës. Ky kërkim introspektiv i tij i flet edhe lexuesit, pse disa zgjedhje janë të shkruara me një ngjyrë m të qëndrueshme.

Çmimi: 700 Lekë
Blije këtë produkt
700 Lekë

Detajet e Librit

  • Shtëpia Botuese: Onufri (2021)
  • Botuar në: 2021
  • Gjuha e publikimit: Shqip
  • ISBN-13: 9789928354303
  • Formati: me kapak të hollë
  • Nr. faqe: 135
  • Përmasat e librit: 140 x 205 x 10 mm

Njihu me Autorin

Shqiptar Oseku -

 
Të gjitha të drejtat e rezervuara. © 2015 Librari Albania