Blije këtë produkt
600 Lekë

Liqeni i Fshehtë ( Botuar nga: Botart në 2019 )

Autori:  Karen Inglis
Përkthyesi:  Ilir Bashari

Një qenush i humbur, një tunel i fshehtë i kohës dhe një liqen i padukshëm i çojnë Stelën dhe Tonin në shtëpinë e tyre dhe fëmijët që jetojnë atje 100 vjet në të kaluarën. Këtu ata bëjnë miq dhe armiq dhe zbulojnë lidhje të çuditshme me të kaluarën…

Çmimi: 600 Lekë
Blije këtë produkt
600 Lekë

Detajet e Librit

  • Shtëpia Botuese: Botart (2019)
  • Botuar në: 2019
  • Gjuha e publikimit: Shqip
  • ISBN-13: 978-9928-286-29-1
  • Formati: me kapak të hollë
  • Nr. faqe: 134
  • Përmasat e librit: 140 x 207 x 11 mm

Njihu me Autorin

 
Të gjitha të drejtat e rezervuara. © 2015 Librari Albania