Blije këtë produkt
1000 Lekë

Libri im i parë për natyrën ( Botuar nga: Aeditions në 2020 )

Autori:  Grup autoresh
Përkthyesi:  Stavri Pone

Zbuloni botën e gjallë në këtë libër interesant që flet për natyrën. Mësoni se si zhvillohen farat, përse disa insekte janë vija-vija, si jetojnë pinguinët, pse kameleonët ndryshojnë ngjyrë dhe shumë kuriozitete të tjera që do t’ju habitin.

Çmimi: 1000 Lekë
Blije këtë produkt
1000 Lekë

Detajet e Librit

  • Shtëpia Botuese: Aeditions (2020)
  • Botuar në: 2020
  • Gjuha e publikimit: Shqip
  • ISBN-13: 978 9928 287 29 8
  • Formati: me kapak të trashë
  • Nr. faqe: 66
  • Përmasat e librit: 236 x 345 x 12 mm

Njihu me Autorin

Grup autoresh -

 
Të gjitha të drejtat e rezervuara. © 2015 Librari Albania