Blije këtë produkt
800 Lekë

Libri im i parë me pyetje dhe përgjigje për BOTËN ( Botuar nga: Aeditions në 2019 )

Autori:  Grup autoresh
Përkthyesi:  Anxhela Çikopano Hoxha

Libër me dritare: Libri im i parë me pyetje dhe përgjigje për Botën. A e dini që bota jonë është plot me gjëra të çuditshme dhe të pazakonta? Duke hapur dritaret, do të mësoni fakte të papritura e të pabesueshme për botën që na rrethon.

Çmimi: 800 Lekë
Blije këtë produkt
800 Lekë

Detajet e Librit

  • Shtëpia Botuese: Aeditions (2019)
  • Botuar në: 2019
  • Gjuha e publikimit: Shqip
  • ISBN-13: 978 9928 287 20 5
  • Formati: me kapak të trashë
  • Nr. faqe: 14
  • Përmasat e librit: 217 x 276 x 18 mm

Njihu me Autorin

Grup autoresh -

 
Të gjitha të drejtat e rezervuara. © 2015 Librari Albania