Blije këtë produkt
1000 Lekë

Libri im i parë : Pyetje dhe përgjigje ( Botuar nga: Bota shqiptare në 2016 )

Autori:  Taulant Hatia

Çmimi: 1000 Lekë
Blije këtë produkt
1000 Lekë

Detajet e Librit

  • Shtëpia Botuese: Bota shqiptare (2016)
  • Botuar në: 2016
  • Gjuha e publikimit: Shqip
  • ISBN-13: 978-9928-00-166-5
  • Formati: me kapak të trashë
  • Nr. faqe: 80
  • Përmasat e librit: 225 x 285 x 15 mm

Njihu me Autorin

Taulant Hatia -

 
Të gjitha të drejtat e rezervuara. © 2015 Librari Albania