Blije këtë produkt
800 Lekë

Libri im i madh me pyetje dhe përgjigje ( Botuar nga: Vëllezërit Tafa në 2017 )

Autori:  Pa Autore
Përkthyesi:  Taulant Tafa,Eri Tafa

Ky është një libër plot me risi pedagogjike dhe didaktike për botën e fëmijëve të moshës 7-13 vjeç; ku ngrihen pyetjet e mëdha që bëjnë të vegjlit. Të gjitha këto vijnë përmes një laboratori me pyetje – përgjigje.

Çmimi: 800 Lekë
Blije këtë produkt
800 Lekë

Detajet e Librit

  • Shtëpia Botuese: Vëllezërit Tafa (2017)
  • Botuar në: 2017
  • Gjuha e publikimit: Shqip
  • ISBN-13: 978-9956-965-73-1
  • Formati: me kapak të trashë
  • Nr. faqe: 94
  • Përmasat e librit: 215 x 286 x 16 mm

Njihu me Autorin

 
Të gjitha të drejtat e rezervuara. © 2015 Librari Albania