Blije këtë produkt
500 Lekë

Libri i vajzave të mahnitshme ( Botuar nga: Botart në 2010 )

Autori:  Veena Bhairo
Përkthyesi:  Sokol Mici

Në këtë libër do të zbuloni sekretin e të qenit origjinale. Bëhuni argëtuese dhe energjike, kalojeni imagjinatën. Që nga prezantimi si mbretëreshë deri tek pedikyri perfek. Ky është libri që ju ndihmon me truke dhe këshilla për të qenë e veçanë. Çdo vajzë meriton të jetë dhe të ndjehet e mahnitshme!

Çmimi: 500 Lekë
Blije këtë produkt
500 Lekë

Detajet e Librit

  • Shtëpia Botuese: Botart (2010)
  • Botuar në: 2010
  • Gjuha e publikimit: Shqip
  • ISBN-13: 978-9928-116-14-7
  • Formati: me kapak të hollë
  • Nr. faqe: 128
  • Përmasat e librit: 145 x 210 x 8 mm

Njihu me Autorin

 
Të gjitha të drejtat e rezervuara. © 2015 Librari Albania