Per shkak te situates te covid-19, do te jemi mbyllur deri ne nje njoftim te dyte.
Faleminderit per mirekuptimin.

Due to covid-19 situation, we will be closed until a second announcement.
Thanks for your understanding.

 

 

Blije këtë produkt
700 Lekë

Libri i trupit për vajzat ( Botuar nga: Botart në 2011 )

Përkthyesi:  Ivana Tomço

Kjo guidë nga “koka te këmbët” u përgjigjet të gjitha pyetjeve, që nga kujdesi për flokët e deri tek një ngrënie e shëndetshme, era e gojës deri tek sutjenat, koha e puçrrave (pubertetit) dhe gjithçka tjetër gjatë kësaj periudhe. Me sugjerimet, përgjigjet për pyetjet sa, si, deri,kur, dhe fakte nga ekspertët ,ky është libri, ku miliona vajza gjejnë një këshillë miqësore.

Çmimi: 700 Lekë
Blije këtë produkt
700 Lekë

Detajet e Librit

  • Shtëpia Botuese: Botart (2011)
  • Botuar në: 2011
  • Gjuha e publikimit: Shqip
  • ISBN-13: 978-99943-807-5-6
  • Formati: me kapak të hollë
  • Nr. faqe: 104
  • Përmasat e librit: 170 x 238 x 10 mm

Njihu me Autorin

Valorie Lee Schaefer -

 
Të gjitha të drejtat e rezervuara. © 2015 Librari Albania