Blije këtë produkt
500 Lekë

Libri i sekreteve të vajzave ( Botuar nga: Botart në 2009 )

Autori:  Amy Lynch
Përkthyesi:  Anxhela Çikopano Hoxha

Ky libër t’i tregon të gjitha aftësitë që të duhen për të mbijetuar dhe lulëzuar, në çfarëdolloj të papriturash që të sjell jeta. Zbuloni sekretet e kontrollit, të besimit në vetvete dhe të qënit më e lezetshmja.

Çmimi: 500 Lekë
Blije këtë produkt
500 Lekë

Detajet e Librit

  • Shtëpia Botuese: Botart (2009)
  • Botuar në: 2009
  • ISBN-13: 978-9928-116-15-4
  • Nr. faqe: 128
  • Përmasat e librit: 143 x 207 x 8 mm

Njihu me Autorin

 
Të gjitha të drejtat e rezervuara. © 2015 Librari Albania