Blije këtë produkt
2000 Lekë

Libri i madh i progresit të njerëzimit ( Botuar nga: Aeditions në 2010 )

Autori:  Giovanni Caselli
Përkthyesi:  Virgjil Muçi

Një libër për "detektivët" e dijes, të etur për të pasuruar njohuritë. Një enciklopedi e përgjithshme që ngre dhe u jep përgjigje pikëpyetjeve që kanë të bëjnë me historinë e zhvillimit të njerëzimit, që nga fillimet e tij e deri më sot.

Çmimi: 2000 Lekë
Blije këtë produkt
2000 Lekë

Detajet e Librit

  • Shtëpia Botuese: Aeditions (2010)
  • Botuar në: 2010
  • Gjuha e publikimit: Shqip
  • ISBN-13: 978-99956-704-2-9
  • Formati: me kapak të trashë
  • Nr. faqe: 240
  • Përmasat e librit: 220 x 290 x 23 mm

Njihu me Autorin

Giovanni Caselli -

 
Të gjitha të drejtat e rezervuara. © 2015 Librari Albania