Blije këtë produkt
1500 Lekë

Libri i madh i kafshëve ( Botuar nga: Bota shqiptare në 2019 )

Autori:  Grup autoresh
Përkthyesi:  Taulant Hatia

A e dije se gëzofi i ariut polar nuk është i bardhë? Dhe se gjitari më gjuash është koala? Ky libër zbavitës do të të mahnitë me këto kureshti dhe plot të tjera... Hape dhe do të mbetesh gojëhapur!

Çmimi: 1500 Lekë
Blije këtë produkt
1500 Lekë

Detajet e Librit

  • Shtëpia Botuese: Bota shqiptare (2019)
  • Botuar në: 2019
  • Gjuha e publikimit: Shqip
  • ISBN-13: 978 9928 00 333 1
  • Formati: me kapak të hollë
  • Nr. faqe: 221
  • Përmasat e librit: 170 x 220 x 25 mm

Njihu me Autorin

Grup autoresh -

 
Të gjitha të drejtat e rezervuara. © 2015 Librari Albania