Blije këtë produkt
2500 Lekë

Libri i madh i diturisë ( Botuar nga: Aeditions në 2010 )

Përkthyesi:  Virgjil Muçi

Ky libër është burim themelor për për mendjen kureshtare të lexuesve, të rinj. Me njohuritë, faktet dhe ilustrimet fantastike, josh imagjinatën e çdo lexuesi.

Çmimi: 2500 Lekë
Blije këtë produkt
2500 Lekë

Detajet e Librit

  • Shtëpia Botuese: Aeditions (2010)
  • Botuar në: 2010
  • Gjuha e publikimit: Shqip
  • ISBN-13: 978-99943-94-44-9
  • Formati: me kapak të trashë
  • Nr. faqe: 320
  • Përmasat e librit: 235 x 285 x 33 mm

Njihu me Autorin

 
Të gjitha të drejtat e rezervuara. © 2015 Librari Albania