Blije këtë produkt
700 Lekë

Libri i kafshëve ( Botuar nga: Bota shqiptare në 2019 )

Autori:  Grup autoresh
Përkthyesi:  Taulant Hatia

Një vëllim i pasur me ilustrime të shumta për të zbuluar të fshehtat e botës së kafshëve. Një udhëtim zbavitës në zbulim të vendeve të reja dhe të specieve që i popullojnë.

Çmimi: 700 Lekë
Blije këtë produkt
700 Lekë

Detajet e Librit

  • Shtëpia Botuese: Bota shqiptare (2019)
  • Botuar në: 2019
  • Gjuha e publikimit: Shqip
  • ISBN-13: 978 9928 00 362 1
  • Formati: me kapak të trashë
  • Nr. faqe: 48
  • Përmasat e librit: 220 x 308 x 13 mm

Njihu me Autorin

Grup autoresh -

 
Të gjitha të drejtat e rezervuara. © 2015 Librari Albania