Blije këtë produkt
700 Lekë

Libri i Eksperimenteve ( Botuar nga: Bota shqiptare në 2019 )

Autori:  Grup autoresh
Përkthyesi:  Taulant Hatia

Në këtë libër do të gjeni shumë eksperimente për t’i kryer vetëm ose me shokët tuaj. Eksplorimi i botës që na rrethon nuk ka qenë kurrë kaq i lehtë, ndërsa përgjigjet për aq shumë pyetje, kurrë nuk kanë qenë më zbavitëse. Provoni të luani me shkencën çdo ditë, duke përdorur sende të përditshme që mund t’i gjeni në shtëpi dhe, ç’është më e rëndësishmja, në siguri të plotë. Eksperimentet janë përshkruar në mënyrë të thjeshtë dhe elementare, të shoqëruar me ilustrime të qarta e të hollësishme. Ky libër është i përshtatshëm për shkencëtarët e vegjël.

Çmimi: 700 Lekë
Blije këtë produkt
700 Lekë

Detajet e Librit

  • Shtëpia Botuese: Bota shqiptare (2019)
  • Botuar në: 2019
  • Gjuha e publikimit: Shqip
  • ISBN-13: 978 9928 00 361 4
  • Formati: me kapak të trashë
  • Nr. faqe: 52
  • Përmasat e librit: 215 x 308 x 13 mm

Njihu me Autorin

Grup autoresh -

 
Të gjitha të drejtat e rezervuara. © 2015 Librari Albania