Blije këtë produkt
200 Lekë

Libri fantastik i veprimtarive të futbollit ( Botuar nga: Aeditions në x )

Autori:  Grup autorësh

Me shumë veprimtari dhe lojëra argëtuese, këta libra do të bëjnë për vete të gjithë sportdashësit e vegjël.

Çmimi: 200 Lekë
Blije këtë produkt
200 Lekë

Detajet e Librit

  • Shtëpia Botuese: Aeditions (x)
  • Botuar në: x
  • Gjuha e publikimit: Shqip
  • ISBN-13: 978-9928-177-44-5
  • Formati: me kapak të hollë
  • Nr. faqe: 24
  • Përmasat e librit: 220 x 270 x 0 mm

Njihu me Autorin

Grup autorësh -

 
Të gjitha të drejtat e rezervuara. © 2015 Librari Albania