Blije këtë produkt
1000 Lekë

Çrregullimet seksuale dhe të identitetit gjinor ( Botuar nga: Grand-Prind në 2007 )

Autori:  Nazim Shtino MD

Çmimi: 1000 Lekë
Blije këtë produkt
1000 Lekë

Detajet e Librit

  • Shtëpia Botuese: Grand-Prind (2007)
  • Botuar në: 2007
  • Gjuha e publikimit: Shqip
  • ISBN-13: 978 99956 601 0 9
  • Formati: Library Binding
  • Nr. faqe: 250
  • Përmasat e librit: 144 x 205 x 17 mm

Njihu me Autorin

Nazim Shtino MD -

 
Të gjitha të drejtat e rezervuara. © 2015 Librari Albania