Blije këtë produkt
800 Lekë

Autobusi i drithërimave 4 ( Botuar nga: Dituria në 2019 )

Autori:  Paul Van Loon
Përkthyesi:  Ilira Shurbani

Tmerri vrapon mbi rrota. Për klasën e Julias, këtë vit Java e Librit për Fëmijë ka ruajtur diçka të veçantë: kaq të veçantë, sa do t'i bëjë të ulërijnë... por, sigurisht, jo nga gëzimi. Profesori do t'i çojë fëmijët në ekskursion shkollor, tamam me Autobusin e Drithërimave! Çdo vend është një shtysë për një tregim tmerri gjithnjë e më rrëqethës... Por a janë vërtet vetëm tregime? Dhe profesori, a është vërtet ai që thotë se është? Udhëtimi i tmerrshëm rrezikon të bëhet vetëm vajtje... Një aventurë tjetër emocionuese, e frikshme në autobusin më të tmerrshëm -por edhe më të dashur që ekziston. Mosha e leximit: nga 11 vjeç.

Çmimi: 800 Lekë
Blije këtë produkt
800 Lekë

Detajet e Librit

  • Shtëpia Botuese: Dituria (2019)
  • Botuar në: 2019
  • Gjuha e publikimit: Shqip
  • ISBN-13: 978 9928 292 40 7
  • Formati: me kapak të hollë
  • Nr. faqe: 270
  • Përmasat e librit: 140 x 208 x 17 mm

Njihu me Autorin

Paul Van Loon -

Paul van Loon eshte shkrimtar prej me shume se 30 vjetesh dhe ka fituar shume here cmimet me te rendesishme per letersine per femije. Por krenaria e shkrimtarit jane lexuesit: ka me shume se nje milion lexues, qe i lexojne librat e tij ne shume gjuhe te botes! Ilustrues, muzikant dhe shkrimtar. Paul van Loon ka ...

Më shumë rreth autorit
 
Të gjitha të drejtat e rezervuara. © 2015 Librari Albania