Blije këtë produkt
800 Lekë

Qytetërimi i Voskopojës dhe shekulli i Iluminizmit në Ballkan ( Botuar nga: Akademia e Shkencave e Shqipërisë në 2019 )

Autori:  Grup autoresh

Çmimi: 800 Lekë
Blije këtë produkt
800 Lekë

Detajet e Librit

  • Shtëpia Botuese: Akademia e Shkencave e Shqipërisë (2019)
  • Botuar në: 2019
  • Gjuha e publikimit: Shqip
  • ISBN-13: 978 9928 237 63 7
  • Formati: me kapak të hollë
  • Nr. faqe: 498
  • Përmasat e librit: 147 x 207 x 22 mm

Njihu me Autorin

Grup autoresh -

 
Të gjitha të drejtat e rezervuara. © 2015 Librari Albania